NIE czyli dlaczego stawiasz nieświadomy opór

HERMENEUTYKA NIEŚWIADOMEGO to metoda autorska.
Wykorzystuje w praktyce narzędzia psychoanalizy lacanowskiej, Recall Healing, Nowej Medycyny Germańskiej, Analizy Transakcyjnej i terapii prowokatywnej. Nie ma tu miejsca na opowiadanie bajeczek. Zdejmujemy kajdany grzecznego dyskursu.
Dzięki mowie prawdziwej docieramy do zrozumienia siebie i swoich relacji. Zrozumienia swoich symptomów i fantazmatów, a dzięki temu chwytamy

NIEUŚWIADOMIONE PRAGNIENIE

HERMENEUTYKA NIEŚWIADOMEGO niczego nie podpowiada, nie daje gotowych recept, nie podbudowuje ego. Świadomie frustruje domaganie tak, by człowiek uchwycił wektor losu. Tak, by poznał własną matrycę zdobywania miłości/nienawiści opartą na węzłach traumy. Tak, w końcu, by w ową matrycę samodzielnie dorzucił szczyptę ignorancji i zrozumienia. Dzięki temu re-ewolucja staje się możliwa.

Większość ludzi boi się realnych zmian, dlatego stawiają im nieświadomy opór.
Chcą zdrowia, bogactwa, spokoju trzymając się jednocześnie bezpiecznej strefy złudzeń.

Narzędzia HERMENEUTYKI NIEŚWIADOMEGO zdejmują skorupę frustracji.
Docierają do symboliki postrzeżeń i pojęć. Do korzeni sympatii i antypatii. Dzięki temu możliwe staje się zrozumienie, otwierają możliwości i pogłębia świadomość.

ZŁUDZENIA STAWIAJĄ OPÓR

Owszem. Masz do nich prawo. Do wiecznej prokrastynacji, do wygody narzekania i odwlekania. Do pilota TV i ciepłych kapci na nogach.
Ale. Jak głosi podpis pod pomnikiem Z. Freuda w Wiedniu:

GŁOS ROZUMU JEST CICHY ALE BARDZO UPORCZYWY

Odważ się zatem zapytać DLACZEGO?


Godzina rozmowy ze mną kosztuje 150 zł.
3-godzinny wykład dla szerszego grona 1000 zł.

Marek Domagała
602 368 898

Facebook LikeBox